0 Товаров - 0.00 грн.
0
  • Корзина пуста.

Пластика ясен

Пластика ясен

Пластика ясен

plastika    Ортодонтія являє собою досить молодий, але такий, що набув стрімкого розвитку розділ стоматології, а базові уявлення про неї, як про окрему науку, формувалися на протязі достатньо тривалого відрізку часу.
Перебуваючи в тісному симбіозі із «суміжними» підрозділами стоматології, ортодонтія, тим не менш, все активніше претендує на роль незалежної галузіі. В такій постановці питання є здоровий глузд, оскільки для лікаря- ортодонта кінцева мета лікування дещо інша, та й шляхи її досягнення достатньо унікальні. Якщо висловлюватись точніше, то саме ортодонтія безпосередньо вивчає причини появи та закономірності розвитку зубощелепних аномалій, пропонує новітні методи їх виявлення, а також, шляхи для ефективного лікування і профілактики таких дефектів: неправильне розміщення зубів, неправильний прикус чи форми зубної дуги, наявність клапанів на яснах, вростання щокової тканини в ясна, деформація, або недостатня міцність кісток щелепи.

Для усунення таких проблем застосовується пластика ясен. Ця досить проста операція, дозволяє усунути наявні дефекти ясен, укріпити кісткову основу, за необхідності підготувати ясна до протезування. В результаті роботи лікаря-ортодонта, ваша посмішка стає красивою та естетичною. Отримати консультацію, пройти діагностику а також якісне лікування ви можете в клініці лікаря Глушко.
У сферу діяльності лікаря ортодонта входять і процедури, спрямовані на нормалізацію функцій зубощелепної системи, корекцію порушень, повязаних з естетичним виглядом, а, в кінцевому результаті, нормалізація стану всього організму пацієнта, адже це і відновлення жувальних функцій, чіткість мови і мила посмішка.

Сьогодні, в арсеналі професійного ортодонта потужни технічні і лабораторні засобі, що дають змогу, здійснювати складні дослідження патологій за допомогою рентгенологічних методів. Головним критерієм в роботі лікаря ортодонта з пацієнтом стає «оптимальна індивідуальна норма», яка обов’язково враховує, як функціональну так і естетичну складову.
Різноманітність і масштаб існуючих зубощелепних дефектів, принципово новий погляд на них, як на причину багатьох фізіологічних ускладнень, перетворюють ортодонтию в один з найбільш затребуваних напрямків стоматології, та й медицини в цілому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Enter your keyword